h Dolar 32,3607 % 0.17
h Euro 34,4602 % 0.17
h Altın (Gr) 2.437,27 %-0,95
a

HemDem Sanat Akademisi’nden Lösemili Çocuklara Destek: Turuncu Renk Farkındalığı!

HemDem Sanat Akademisi’nden Lösemili Çocuklara Destek: Turuncu Renk Farkındalığı!
0

BEĞENDİM

04 Mart 2024

İstanbul’un önde gelen sanat kurumlarından HemDem Sanat Akademisi, sosyal sorumluluk projesi kapsamında çocukluk çağı lösemi hastalığına dikkat çekmek ve destek olmak amacıyla önemli bir adım atıyor. Akademi, “Umut ve Dayanışma için Turuncu Renk” adlı farkındalık projesiyle bu önemli mücadeleye katkı sağlamayı hedefliyor.

Çocukluk çağı lösemisi, zorlu bir yaşam mücadelesi içinde olan birçok genç bireyin hayatını etkileyen bir hastalık. HemDem Sanat Akademisi, bu mücadeleye destek olmak ve farkındalık yaratmak amacıyla 2024 yılı içinde gerçekleştireceği tüm etkinliklerde “TURUNCU KURDELE” takma kararı almıştır. Turuncu renk, lösemili çocuklar için umudu ve dayanışmayı simgeliyor.Sanatın gücüyle toplumu bilinçlendirmeyi amaçlayan HemDem Sanat Akademisi, bu özel renk ile birlikte sanat etkinlikleri düzenleyerek lösemili çocuklara ve ailelerine moral ve destek sağlamayı planlıyor.

HemDem Sanat Akademisi, bu önemli sosyal sorumluluk projesine tüm sanatseverleri, takipçilerini ve toplumu davet ediyor. “Turuncu Renk Farkındalığı” etkinlikleri, lösemiyle mücadele eden çocuklara umut olma amacını taşıyor. Akademi, toplumun bu anlamlı projeye aktif katılımını ve desteklerini bekliyor.

Lösemili çocuklara umut olmak, dayanışmayı artırmak ve toplumda farkındalık yaratmak için HemDem Sanat Akademisi’nin turuncu renkli projelerini takip etmeyi unutmayın!

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.