h Dolar 32,9148 % -0.46
h Euro 35,8819 % -0.46
h Altın (Gr) 2.534,66 %-0,63
a

SİLİVRİ’DE YENİ BİR BAŞLANGIÇ İÇİN BELEDİYE YÖNETİMİNE TALİBİZ

SİLİVRİ’DE YENİ BİR BAŞLANGIÇ İÇİN BELEDİYE YÖNETİMİNE TALİBİZ
1

BEĞENDİM

Silivri, zengin tarihi, sanatsal kültürü, tarım alanları ve deniziyle İstanbul’un önemli ilçelerinden biridir. Öncelikle, bu güzel ilçede görev yapmış tüm önceki yöneticilere teşekkür ediyoruz. Ancak, milletimizin fıtratında baş eğmek ve hak etmediği hizmeti kabul etmek yoktur.

Biz, Zafer Partisi olarak, Silivri’nin hak ettiği hizmeti alamadığını düşünenlerdeniz. Atatürk çizgisinde siyaset anlayışımızla, alt yapı sorunlarından, sosyal alanlara kadar birçok alanda iyileştirmeler ve çözümler sunmayı taahhüt ediyoruz.

Silivri’nin belediye yönetiminde, şeffaf, hesap verebilen, liyakat esasına göre çalışan bir anlayışı benimseyeceğiz. Çıkar gruplarının değil, tüm Silivrililerin menfaatlerini gözeteceğiz. Ekonomik olarak zor günler geçiren milletimizin, en azından Silivri’de bir rahatlama yaşamasını sağlayacak adımları atacağız.

Yola çıktığımızda, Atatürk ve silah arkadaşlarından aldığımız ilhamla, siz Silivrililerin de desteğiyle hizmete talibiz. Artık milli ve manevi duyguların sömürülmediği, gönül rahatlığıyla oy verilebilecek bir alternatif olarak Zafer Partisi burada.

Murat Demirkol olarak, Şişli, İstanbul’da doğdum ve İstanbul Üniversitesi Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi’nde eğitim aldım. İş hayatında birkaç holdingde yöneticilik yaptıktan sonra kendi lojistik firmamı kurdum. Aynı zamanda spor ve kültür alanlarında çeşitli derneklerde görev aldım. Siyasi hayatımda önce Cumhuriyet Halk Partisi’nde, sonra İYİ Parti’de yer aldım. Ancak, 2023 Cumhurbaşkanlığı seçimi sonrası partinin değişen söylemleri nedeniyle Zafer Partisi’ne katılmaya karar verdim. Bekarım ve Silivri’de ikamet ediyorum. Türk Milliyetçisi olarak, Mustafa Kemal Atatürk’ün çizgisinde siyaset yapma kararlılığındayım.

Gelin, birlikte Silivri için yeni bir başlangıç yapalım. Şeffaf, adil ve halka hizmet eden bir belediyecilik için birlikte çalışalım. Sizlerin güveni ve desteğiyle, Silivri’yi daha aydınlık yarınlara taşıyacağımıza inanıyoruz.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.