h Dolar 32,4985 % 0.68
h Euro 34,9473 % 0.68
h Altın (Gr) 2.406,77 %0,67
a

EGONUZ CUMHURİYETTEN BÜYÜK MÜ?

EGONUZ CUMHURİYETTEN BÜYÜK MÜ?
0

BEĞENDİM

Bu fotoğrafta neredesiniz?

Cumhuriyet Bayramı, Türkiye’nin en önemli milli bayramlarından biridir ve 29 Ekim 1923’te Cumhuriyet’in ilan edildiği günü kutlarız.

Bu özel gün, ülkenin birlik ve beraberliğini simgeler.

Tüm siyasi parti temsilcilerinin kutlamalarda bulunması gerekmez mi?

Cumhuriyet Bayramı ve diğer milli bayramlar, toplumun bir arada tutulması ve milli birliğin sürdürülmesini pekiştirir, ancak önemli bir nokta, Cumhuriyet Bayramı’nın tüm Türkiye için önemli bir gün olduğudur.

Ve 100. Yılını kutluyorsak daha da önemli ve değerlidir…

Cumhuriyetin 100 Yıl kutlamalarına neden   diğer siyasi partiler ve Parti temsilcileri   yoktu mesela? sabahki protokol programından bahsetmiyorum.

 Lafa gelince mangalda kül bırakmayan siyasiler 100. Yıl kutlamalarında olmamalarının sebebi nedir?  tabi bu diğer resmi bayramlar içinde geçerli

Silivri’de yaşayan siyasi parti temsilcileri acaba Silivri’de değil de başka bir yerde mi Cumhuriyet kutlamaları yapıyordu bilemiyorum,

Yalnız Silivri’de muhteşem bir 100.yıl gerçekleşti bunu biliyorum, insanlar sokaklara sığmadı yani kısacası Silivri muhteşemdi….

Cumhuriyet Bayramının 100.yIılında, kaldı ki çok önemli bir daha asla bir 100 Yıl kutlamalarına katılamayacak olmamız gerçeği varken, meclis üyeleri, siyasi parti ilçe başkanları, sahi neredeydiniz ?

( Halide Avlu )

( Fatma Kaya koparan’dan)

Başka herhangi bir ilçe başkanı görememiş olmamın sebebi nedir?

Ya Meclis üyeleri?

Egonuz, Cumhuriyetten de mi büyük?

Silivri’de yaşayan bu tür etkinliklere katılmamış olan siyasi temsilciler, seçmenleri tarafından kararlarının sebeplerinin açıklamaları konusunda sorgulanmalı diye düşünüyorum.

 Cumhuriyet Bayramı’nın tüm Türkiye için önemli bir gün, Alişan kıyafeti ile ilgili yorumlara ara verip, bunu sorgulayın bana kalırsa…

Ben şahsım adına özel ve anlamlı bir günü ve geceyi bizlere yaşatan, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum…

Muhteşemdin SİLİVRİ

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.