h Dolar 32,3607 % 0.17
h Euro 34,4602 % 0.17
h Altın (Gr) 2.437,27 %-0,95
a

SİLİVRİ YENİ DÖNEME “MERHABA” DEDİ: BORA BALCIOĞLU BAŞKAN!

SİLİVRİ YENİ DÖNEME “MERHABA” DEDİ: BORA BALCIOĞLU BAŞKAN!
0

BEĞENDİM

31 Mart’ta yapılan seçimlerle Silivri, yeni Belediye Başkanını belirledi. %53.19 oy oranıyla 62 bin 774 oy alan CHP adayı Bora Balcıoğlu, Silivri’nin yeni döneminin başkanı oldu. Volkan Yılmaz %39.54 ile 46 bin 663 oy alırken, İYİ Parti adayı Bihter Sezer Akbaş %1.51 (1779 oy) ve Yeniden Refah Partisi adayı Ömer Hakverdi %1.38 (1629 oy) ile seçimi tamamladı.

Seçim zaferinin ardından Silivri Sahili Atatürk Meydanı’nda yaklaşık 20 bin hemşerisiyle bir araya gelen Balcıoğlu, yeni dönemin başlangıcını kutladı. “Güzel Silivri’min güzel insanları!” diye seslendiği kalabalığa umut ve heyecan dolu bir konuşma yapan Balcıoğlu, Silivri’nin tarihinde yeni bir sayfanın açıldığını müjdeledi.

Meydanda toplanan binlerce vatandaşa hitap eden Balcıoğlu, “Bu akşam Silivri’miz kazandı, Silivri’mizin kadınları, çocukları, yaş almış büyükleri kazandı” diyerek, zaferin sadece bir kişinin veya bir grubun değil, tüm Silivri’nin ortak başarısı olduğunu vurguladı. Katılımcı demokrasi anlayışıyla, tüm Silivrili vatandaşların sesini daha gür çıkaracaklarını belirtti.

Balcıoğlu’nun seçim zaferi sonrası yaptığı konuşmada, sevgi, saygı ve huzur dolu bir Silivri vizyonunu paylaştı. “Kim olursa olsun, düşüncesi ne olursa olsun, inancı ne olursa olsun, hiçbir hemşerimizi arkada bırakmayacağız, ötekileştirmeyeceğiz,” diyerek, herkesi kucaklayacaklarını ve eşit hizmet götüreceklerini ifade etti. Balcıoğlu’nun bu sözleri, meydandaki coşkuyu daha da artırdı.

“Geleceğin Silivri’sinde ayrı gayrı yok” diyen Balcıoğlu, fikir alışverişi, diyalog ve karşılıklı saygının hakim olacağı bir yönetim anlayışını benimseyeceklerini belirtti. “Geleceğin Silivri’sinde mutluluk var” diyerek, Silivri’nin geleceğine dair olumlu ve umut verici bir tablo çizdi.

Silivri Sahili’nde yapılan bu tarihi konuşma, binlerce vatandaşın katılımıyla gerçekleşti. Yeni dönemin Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu’nun, Silivri’ye dair umut veren birlik mesajlarıyla dolu konuşması, Silivrili hemşerileri tarafından büyük bir coşkuyla karşılandı.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.