h Dolar 32,6628 % 1.19
h Euro 34,9316 % 1.19
h Altın (Gr) 2.430,77 %1,68
a

EKİM AYI MECLİSİ 2. BİRLEŞİMİ CUMA GÜNÜ

EKİM AYI MECLİSİ 2. BİRLEŞİMİ CUMA GÜNÜ
0

BEĞENDİM

Silivri Belediye Meclisi’nin Ekim Ayı Meclis Toplantısının 2. Birleşiminin 1. Oturumu, 06 Ekim 2023 Cuma günü 10.30 ‘da gerçekleştirilecek.

Silivri Belediye Meclisi’nin 06.10.2023 Cuma tarihine rastlayan Ekim Ayı Toplantısının 2. Birleşiminin 1. Oturumu, saat 10.30’da Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirilecek. Meclis toplantısında görüşülecek gündem maddeleri şu şekilde;

G Ü N D E M :

1 – Belediyemiz İmar ve Şehircilik Müdürlüğü Görev ve Çalışma Yönetmeliğinin revize edilmesi ile ilgili Hukuk Komisyonu raporunun görüşülmesi.

2 – Belediyemiz Etüt Proje ve Kentsel Dönüşüm Müdürlüğü Görev ve Çalışma Yönetmeliğinin revize edilmesi ile ilgili Hukuk Komisyonu raporunun görüşülmesi.

3 – İlçemiz sınırları içinde bulunan sokak isminin değiştirilmesi ve yol isimlendirilmesi ile ilgili İsim Tespit Komisyonu raporunun görüşülmesi.

4 – Mülkiyeti belediyemize ait Silivri İlçesi, Alibey (Fatih) Mahallesi, 5751 ada, 29 parsel sayılı taşınmazın İl Sağlık Müdürlüğüne “Sağlık Hizmet Binası” olarak tahsis edilmesi ve isim verilmesi şartı ile ilgili Bağışçı tarafından yapılacak olan yapıya yönelik yapılacak üçlü protokolde Belediye Başkanına yetki verilmesi ile ilgili Hukuk Komisyonu raporunun görüşülmesi.

5 – İlçemizdeki mevcut Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliği binasının, Silivri ilçesi Yeni Mahalle tem bağlantı yolu kenarında 446 ada, 1 parselin batısında yer alan tescil harici alana taşınması ile ilgili protokol yapılması konusunda Belediye Başkanına yetki verilmesi ile ilgili Hukuk Komisyonu raporunun görüşülmesi.

6 – Mülkiyeti belediyemize ait Silivri, Selimpaşa Mahallesi, eski 5811, yeni 7033 ada, 3 parselde bulunan 2 katlı yapı ve bahçesinin idari bina olarak kullanılmak üzere Avrupa Yakası Milli Emlak Dairesi Başkanlığı adına yapılan tahsisin iptal edilmesi ile ilgili Hukuk Komisyonu raporunun görüşülmesi.

7 – Silivri İlçesi, Gümüşyaka Mahallesi, 7597 ada, 6 ve 7 parsellerin batısında kalan alanın ihdas edilerek, Silivri Belediyesi adına tescil edilmesi ve ilgilisi adına satışının yapılması ile ilgili Plan Bütçe ve Hukuk Komisyonu raporunun görüşülmesi.

8 – Silivri İlçesi, Yeni Mahalle, 1367 ada 6,7 ve 8 parsellerin ortasında kalan alanın ihdas edilerek, Silivri Belediyesi adına tescil edilmesi ve ilgilisi adına satışının yapılması ile ilgili Plan Bütçe ve Hukuk Komisyonu raporunun görüşülmesi.

9 – 2024 yılı acize ücreti maaşının arttırılması ile ilgili Plan ve Bütçe Komisyonu raporunun görüşülmesi.

10 – 2024 Mali yılı performans programı ve bütçesi ile ilgili Plan ve Bütçe Komisyonu raporunun görüşülmesi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.