h Dolar 32,9143 % -0.45
h Euro 35,8917 % -0.45
h Altın (Gr) 2.536,58 %-0,56
a

Bora Balcıoğlu’ndan Danamandıra’da Seçim Coşkusu: “Güç Birliğiyle Silivri’yi Geleceğe Taşıyacağız!”

Bora Balcıoğlu’ndan Danamandıra’da Seçim Coşkusu: “Güç Birliğiyle Silivri’yi Geleceğe Taşıyacağız!”
0

BEĞENDİM

CHP Silivri Belediye Başkan Adayı Bora Balcıoğlu, seçim kampanyasının ilk mahalle mitingini Danamandıra Mahallesi’nde gerçekleştirdi. Köy kahvesinde gerçekleşen buluşmada, Balcıoğlu hem Belediye Meclis Üyesi Adaylarını tanıttı hem de Danamandıra halkına hitaben umut ve birlik mesajları verdi. Balcıoğlu, konuşmasında Silivri’nin geleceğine dair vizyonunu paylaşırken, seçim zaferinin sadece bir adayın değil, tüm Silivri’nin zaferi olacağının altını çizdi.

Silivri için Adalet, Eşitlik ve Umut Vurgusu

Balcıoğlu’nun coşkuyla dinlenen konuşması, Silivri’nin çeşitli sorunlarına vakıf olduğunu ve bu sorunlara yönelik gerçekçi çözümler sunduğunu gösterdi. Danamandıra’dan başlayarak Silivri’nin dört bir yanına umut saçmayı hedefleyen Balcıoğlu, “Silivri halkı bizim yanımızda. Umut olmuşuz, bize inanıyorlar, bize güveniyorlar. ‘İstanbul’da İmamoğlu, Silivri’de Balcıoğlu’ diyenler iyi ki oy vermişiz diyecek,” dedi. Silivri için adaletin, eşitliğin ve umudun önemine vurgu yapan Balcıoğlu, herkese eşit davranan, kucaklayıcı bir yönetim anlayışıyla Silivri’nin geleceğini şekillendireceklerini belirtti.

Silivri’nin Geleceği için Kapsamlı Projeler ve Vaatler

Balcıoğlu’nun konuşmasında Silivri’nin eğitimden sağlığa, sosyal yardımdan altyapıya kadar birçok alanda kapsamlı bir dönüşüme uğrayacağının sinyallerini verdi. Silivri Belediyesi’nin ranta uzak, halka yakın bir anlayışla yönetileceğini vurgulayan Balcıoğlu, “Silivri Belediyesi tüm Silivrililerin sesinin duyulduğu, yönetildiği bir belediye olacak,” dedi. Ayrıca, Danamandıra Göleti gibi doğal güzelliklerin turizme kazandırılması ve Silivri’nin İstanbul’un göz bebeği haline getirilmesi gibi projelerle, Silivri’nin çehresinin değişeceğini belirtti.

Silivri için Umutlu Bir Gelecek Çağrısı

Balcıoğlu, seçim öncesi yaptığı bu coşkulu konuşmayla, Silivri halkına birlik, beraberlik ve umut mesajları verdi. “Silivri İttifakını kurmak, Silivri’ye hizmet etmek için bu göreve talibim,” diyerek tüm Silivrili vatandaşları 31 Mart’ta sandıklara giderek Silivri için birlikte kazanmaya çağırdı. Balcıoğlu’nun bu çağrısı, Silivri’nin geleceğine yönelik umutlu bir vizyonun ve adaletli, eşitlikçi bir yönetim anlayışının önemini vurguluyor. Balcıoğlu ve ekibinin hazırlıkları, Silivri’nin makus talihini değiştirmeye ve Silivri’yi adaletle, huzurla ve umutla dolu bir geleceğe taşımaya yönelik güçlü bir adım olarak değerlendiriliyor.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.