h Dolar 32,3607 % 0.17
h Euro 34,4602 % 0.17
h Altın (Gr) 2.437,27 %-0,95
a

Bora Balcıoğlu, Marmara Cezaevi Lojman Sakinleriyle Buluştu

Bora Balcıoğlu, Marmara Cezaevi Lojman Sakinleriyle Buluştu
0

BEĞENDİM

Silivri’de seçim çalışmalarını yoğun bir tempoda sürdüren CHP’nin Belediye Başkan Adayı Bora Balcıoğlu, Marmara Cezaevi Kampüsü içerisindeki lojman sakinlerini ziyaret etti. Balcıoğlu, bu ziyaret sırasında vatandaşların sorunlarını dinlemenin yanı sıra, gündüz bakım evi ve kreş projeleri ile eşit, adil, kapsayıcı ve şeffaf yönetim anlayışını vurguladı.

Gündüz Bakım Evi ve Kreş Projeleri
Balcıoğlu, Silivri için özellikle çalışan ailelerin ihtiyaçlarına yönelik olarak planladığı gündüz bakım evi ve kreş projelerinden bahsetti. “Çalışan annelerimizin ve babalarımızın en büyük ihtiyaçlarından biri, çocuklarını güvenle emanet edebilecekleri kreş ve gündüz bakım evleridir. Projemiz, ailelerin bu ihtiyacını karşılamak üzere tasarlanmıştır” dedi. Bu projelerin, ailelerin iş ve aile hayatı arasında denge kurmalarına yardımcı olacağını ve çocukların sosyal, duygusal ve bilişsel gelişimlerine katkıda bulunacak bir ortam sunacağını ifade etti.

Eşit, Adil, Kapsayıcı ve Şeffaf Yönetim Anlayışı
Balcıoğlu, Silivri Belediyesi’ni yönetirken benimseyeceği yönetim anlayışının temel taşlarını da paylaştı. “Yönetimimiz altında, eşitlik, adalet, kapsayıcılık ve şeffaflık ilkeleri öncelikli olacak” diyerek, her Silivrili’nin sesinin duyulacağı ve herkesin hizmetlerden adil bir şekilde yararlanacağı bir yönetim vaadinde bulundu. Balcıoğlu, tüm belediye çalışmalarının şeffaf bir şekilde yürütüleceğini, vatandaşların karar alma süreçlerine aktif olarak katılımının sağlanacağını belirtti.

Lojman Sakinlerinden Tam Destek
Marmara Cezaevi Kampüsü lojman sakinleri, Balcıoğlu’nun ziyaretinden ve projelerinden duydukları memnuniyeti ifade ettiler. Balcıoğlu’nun gündüz bakım evi ve kreş projeleri, özellikle çalışan aileler

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.