h Dolar 32,5784 % 0.92
h Euro 34,9237 % 0.92
h Altın (Gr) 2.419,22 %1,19
a

Bora Balcıoğlu, Çanta’da Çözüm Önerilerini Paylaştı

Bora Balcıoğlu, Çanta’da Çözüm Önerilerini Paylaştı
0

BEĞENDİM

Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) Silivri Belediye Başkan Adayı Bora Balcıoğlu, seçim kampanyası çerçevesinde Çanta Mahallesi’nde esnaf, vatandaş ve kıraathane ziyaretlerini sürdürdü. Balcıoğlu ve ekibi, bu ziyaretlerde, Çanta bölgesinin sorunlarına yönelik çözüm önerilerini vatandaşlarla paylaştı.

Çanta’nın Sorunlarına Özel Dikkat
Esnaf ve mahalle sakinleri gerçekleştirilen buluşmalarda Balcıoğlu, Çanta’nın sorunlarına odaklandı ve bu sorunları gidermek amacıyla tasarladıkları projeleri detaylandırdı. Öne çıkan konular arasında, bölgenin sosyal ve ekonomik gelişimini teşvik edecek önlemler, altyapının güçlendirilmesi ve kültürel etkinliklerin artırılması yer aldı.

Vatandaşlar ve Esnafla Derinlemesine Görüşmeler
Çanta’da yapılan ziyaretlerde, Balcıoğlu, “Çanta’nın dört bir yanında yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarını dinleyerek ve çözümleri birlikte değerlendirerek bölgeye özgü projelerimizi anlattık. Amacımız, Çanta’nın var olan potansiyelini maksimize ederek her yönüyle gelişmesini sağlamak” ifadelerini kullandı.

Çanta Mahallesinden Tam Destek
Balcıoğlu’nun Çanta için sunduğu çözüm önerileri, mahalle sakinleri tarafından büyük ilgi gördü. Yerel halk, bölgesel sorunların çözümüne yönelik atılan somut adımlar ve geliştirilen projeler konusunda memnuniyetlerini ve desteklerini dile getirdi. Bu pozitif geri bildirimler, Balcıoğlu’nun “Geleceğin Silivri’si” vizyonunun Çanta’da da etkili olduğunu ortaya koydu.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.