h Dolar 32,5868 % -0.63
h Euro 35,0143 % -0.63
h Altın (Gr) 2.438,20 %-0,27
a

Başkan Balcıoğlu’ndan Önemli Ziyaretler

Başkan Balcıoğlu’ndan Önemli Ziyaretler
0

BEĞENDİM

Başkan Balcıoğlu’ndan Önemli Ziyaretler: Aşevi, Eğitim Akademisi, Halk Kütüphanesi ve Sosyal Yardım Marketi’ne İnceleme
Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, ilçede önemli hizmetler sunan Aşevi, Silivri Eğitim Akademisi, Ömer Seyfettin Halk Kütüphanesi, Sosyal Yardım Marketi ve Sosyal Yardım Mağazası’nı ziyaret etti.

Başkan Balcıoğlu, bu ziyaretler sırasında çalışanlarla sohbet ederek onlara kolaylıklar diledi ve yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Aşevi Ziyareti
İlk olarak, her gün 650 hemşehrimize ücretsiz ve doyurucu bir menü sunan Aşevi’ni ziyaret eden Başkan Balcıoğlu, burada çalışanlara kolaylıklar diledi. Engelli ve Yaşlı Koordinasyon Merkezi içinde yer alan Aşevi’nin hizmetlerini yakından inceleyen Balcıoğlu, “Engelli ve Yaşlı Koordinasyon Merkezimiz içerisinde bulunan, her gün 650 hemşehrimize ücretsiz ve doyurucu bir menü sunan Aşevi’mizi ziyaret ettik, çalışanlara kolaylıklar diledik” dedi.

Silivri Eğitim Akademisi
Ardından Silivri Eğitim Akademisi’ni ziyaret eden Balcıoğlu, yaz döneminde öğrencilere yabancı dil kursu hizmeti sunacak olan akademinin çalışanlarıyla bir araya geldi. Akademinin eksiklikleri ve yapılması gerekenler hakkında Bulut Kamış’tan bilgi alan Balcıoğlu, çalışanlara kolaylıklar dileyerek, “Yaz döneminde öğrencilerimize yabancı dil kursu hizmeti sunacak olan Silivri Eğitim Akademimizi ziyaret ettim, çalışanlara kolaylık dileyerek, yapılması gerekenler ve eksiklikler hakkında bilgi aldım” şeklinde konuştu.

Ömer Seyfettin Halk Kütüphanesi
Son olarak Ömer Seyfettin Halk Kütüphanesi’ni ziyaret eden Balcıoğlu, burada derslerine ve sınavlarına hazırlanan öğrencilerle sohbet etti. Öğrencilere başarı dileklerini ileten Balcıoğlu, “Kütüphanemizden yararlanan, derslerine ve sınavlarına hazırlanan öğrencilerimiz ile sohbet etme fırsatı buldum. Tüm öğrencilerimize zihin açıklığı ve başarılar diliyorum” dedi.

Sosyal Yardım Marketi ve Sosyal Yardım Mağazası
Sosyal Yardım Marketi ve Sosyal Yardım Mağazası’nı da ziyaret eden Başkan Balcıoğlu, “İhtiyaç sahibi hemşerilerimize gıda, erzak ve giysi desteği sunan Sosyal Yardım Marketimizi ve Sosyal Yardım Mağazamızı ziyaret ederek, incelemelerde bulundum. Alan el veren eli görmeyecek bir şekilde Silivri’mizde dayanışma kültürünü daha da ileriye taşıyacağız” dedi.

Ziyaretlerde Başkan Balcıoğlu’na Kültür Müdürü Meral Terlikçi, Sosyal İşler Müdürü Meral Kutlu, alan sorumluları İlkin Gözen ve Bulut Kamış da eşlik etti. Yetkililer, Başkan Balcıoğlu’na yapılan çalışmalar hakkında detaylı bilgiler sundu.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.