h Dolar 32,3607 % 0.17
h Euro 34,4602 % 0.17
h Altın (Gr) 2.437,27 %-0,95
a

Balcıoğlu’ndan, Silivri Sahili’nde Tarihi Zafer Konuşması

Balcıoğlu’ndan, Silivri Sahili’nde Tarihi Zafer Konuşması
0

BEĞENDİM

Silivri’nin yeni Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, seçim zaferinin ardından, Silivri Sahili Atatürk Meydanı’nda bir araya geldiği yaklaşık 20 bin hemşerisiyle birlikte yeni bir dönemin başlangıcını kutladı. “Güzel Silivri’min güzel insanları!” diye seslendiği kalabalığa umut ve heyecan dolu bir konuşma yapan Balcıoğlu, Silivri’nin tarihinde yeni bir sayfanın açıldığını müjdeledi.

Balcıoğlu: “Bu Akşam Silivri Kazandı”

Meydanda toplanan binlerce vatandaşa hitap eden Balcıoğlu, “Bu akşam Silivri’miz kazandı, Silivri’mizin kadınları, çocukları, yaş almış büyükleri kazandı,” diyerek, zaferin sadece bir kişinin veya bir grubun değil, tüm Silivri’nin ortak başarısı olduğunu vurguladı. Balcıoğlu, seçim sonuçlarının ardından, katılımcı demokrasi anlayışıyla, tüm Silivrili vatandaşların sesini daha gür çıkaracaklarını belirtti.

“Hiçbir Hemşehrimizi Arkada Bırakmayacağız”

Sevgi, saygı ve huzur dolu bir Silivri vizyonunu paylaşan Balcıoğlu, “Kim olursa olsun, düşüncesi ne olursa olsun, inancı ne olursa olsun, hiçbir hemşehrimizi arkada bırakmayacağız, ötekileştirmeyeceğiz,” diyerek, herkesi kucaklayacaklarını ve eşit hizmet götüreceklerini ifade etti. Balcıoğlu’nun bu sözleri, meydandaki coşkuyu daha da artırdı.

Geleceğin Silivrisi’nde Sevgi ve Huzur Var

“Geleceğin Silivrisi’nde ayrı gayrı yok,” diyen Balcıoğlu, fikir alışverişi, diyalog ve karşılıklı saygının hakim olacağı bir yönetim anlayışını benimseyeceklerini belirtti. Balcıoğlu, “Geleceğin Silivrisi’nde mutluluk var” diyerek, Silivri’nin geleceğine dair olumlu ve umut verici bir tablo çizdi. Bu konuşma, Balcıoğlu’nun liderliğinde, Silivri için başlayacak olan yeni ve aydınlık dönemin habercisi oldu.

Silivri Sahili’nde yapılan bu tarihi konuşma, Balcıoğlu’nun zaferini ve Silivri’nin geleceğine dair vizyonunu kutlayan bir festival havasında geçti. Binlerce vatandaşın katılımıyla gerçekleşen bu etkinlik, Silivri’nin yeni dönemine olan inancı ve umudu perçinledi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.